TV LIVE Radio
ShowBiz
23 korrik 2021
Publikohet “Papa” nga Elvana Gjata x Inna x Sickotoy

Elvana Gjata, Inna dhe Sickotoy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“Papa” titullohet kënga, teksti i të cilës është shkruar nga Elvana dhe Iraida.

Kënga tashmë është lansuar në të gjitha platformat.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. Të ndryshme
Më shumë
Bujar Osmani takimin e parë jashtë shtetit do të realizojë në Greqi16 shtator 2020
Libi, rrëzohet avioni me mercenarë rus të grupit Wagner24 shtator 2020
Përplasja mes debatit të fundit presidencial, Biden krahason Kim Jong-un me Hitlerin23 tetor 2020

Radio Uskana - LIVE
total e l 1