TV LIVE Radio
Nga Vendi
25 korrik 2021
24 të infektuar me Covid-19, nuk është regjistruar asnjë viktimë

Ministria e Shëndetësisë, informon se gjatë 24 orëve të fundit nga 4133 testime të realizuara, 24 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona, transmeton TV21.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 6 persona të shëruar nga korona virusi, ndërkaq asnjë viktimë.

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë që nga fillimi i epidemisë, nga Covid-19 janë sëmurë 156.078 qytetarë. Prej tyre, janë shëruar 150.276 persona, ndërkaq jetën e kanë humbur 5.489 pacientë. Raste aktive në vend janë 310.Të ndryshme
Më shumë
Sot asnjë viktimë dhe 5 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni12 korrik 2021
Zaev: Do të jetë e mundur të votohet me letërnjoftim të skaduar19 gusht 2021
Prezantohet linja e katërt kreditore, 10 milionë euro për kompanitë mikro dhe të mesme 7 korrik 2021

Radio Uskana - LIVE
Ed Sheeran - South of the Border