TV LIVE Radio
ShowBiz
13 gusht 2021
Pas ndarjes nga Young Zerka, Ronela Hajati: Jam një beqare e kërkuar

Jeta e private e këngëtares Ronela Hajati jo rrallëherë ka qenë e komentuar në rrjetet sociale e faqet rozë.

Kjo pas marrëdhënies me artistin Young Zerka, me të cilin është ndarë së fundmi e po ashtu ka qenë në lidhje për një kohë të gjatë.

Duke qenë se parashtrohen pyetje të tilla gjithnjë, artistja së fundmi në Instagram është pyetur për statusin e saj.

Duket se Ronela ka oferta të shumta, përkundër se po qëndron ‘single’ që një periudhë.

Ronela dhe Young Zerka ndryshe shijuan një romancë prej afro pesë vitesh.Të ndryshme
Më shumë
Filipçe: Momentalisht nuk do të vendosim në karantinë Tetovën dhe Gostivarin21 gusht 2021
Na pret vjeshtë e thatë me temperatura mesatare 3 shtator 2020
Varheji pas takimit me Pendarovskin: Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria të gjejnë zgjidhje të përbashkët27 prill 2021

Radio Uskana - LIVE
Drake, Chris Brown - No Guidance