TV LIVE Radio
Sport
18 gusht 2021
Lacazette pritet të largohet këtë javë nga Arsenali

Sulmuesi francez, Alexandre Lacazette thuhet se do të shitet nga Arsenali këtë javë.

Lacazette është brenda vitit të fundit të kontratës së tij dhe nuk ka pasur asnjë shenjë të bisedimeve për një zgjatje të kontratës.

Sipas mediumit Football Insider, Lacazette do të largohet nga Arsenali – dhe atë shumë shpejtë.

Klubet e interesuara për sulmuesin francez nuk mungojnë.

Atletico Madrid dhe Roma janë dy klubet që po lidhen me transferimin e ish-sulmuesin e Lyonit këtë verë.

Nga ana e tij, Lacazette është e përgatitur të largohet nga Topçinjtë këtë muaj, ndërsa çmimi i tij sillet rreth 20 milionë euro.Të ndryshme
Më shumë
BDI: Seancat e kuvendit të mbahen edhe online14 tetor 2020
Guardiola “shpërthen” kundër Kloppit e Mourinhos: Duhet të na mundni në fushë14 korrik 2020
Memeti: Mbrojtja nga diskriminimi të jetë prioritet i përbërjes së re parlamentare 8 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
Ed Sheeran - South of the Border