TV LIVE Radio
Sport
2 shtator 2021
Tre lojtarë të Kosovës rrezikojnë suspendimin për ndeshjen ndaj Greqisë nëse ndëshkohen me karton të verdhë

Kosova do ta zhvillojë ndeshjen e tretë në fazën e grupeve, ku kësaj radhe takohet me Gjeorgjinë si mysafir.

Ndeshja zhvillohet në “Batumi Arena”, nga ora 18:00.

 

Të besuarit e Bernard Challandes kanë pësuar humbje në dy ndeshjet e para, ku ndaj Gjeorgjisë do të kërkojë pikët e para.

Për këtë ndeshje në rrezik që të suspendohen janë tre lojtarë Florent Hadergjonaj, Besar Halimi, Vedat Muriqi.

Që të tre ishin ndëshkuar me karton të verdhë në ndeshje me Suedinë.

Hekuran Kryeziu që nuk është ftuar, ishte ndëshkuar me kartonë të verdhë në dy ndeshje radhazi, ndaj Spanjës dhe Suedisë, duke bërë që të jetë i suspenduar.

 

Në anën tjetër edhe Bernard Berisha është i suspenduar (nuk është ftuar për ndeshjet e shtatorit) pas kartonit të kuq me Spanjën.Të ndryshme
Më shumë
Australi, burri kthehet në shtëpi dhe gjen 2 pitonë me “përmasa të jashtëzakonshme” 2 shtator 2020
Trajneri Roberto Martinez: Belgjika krenohet me Lukakun15 tetor 2020
Mbi 300 vetura të policisë së Nju Jorkut janë shkatërruar gjatë protestave të lëvizjes “Black Lives Matter”29 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
Katy PerryBon Appétit Lyrics ftMigos