TV LIVE Radio
ShowBiz
3 shtator 2021
Arbenita Ismajli poston fotografitë ku thekson linjat trupore disa muaj pas lindjes

 

Modelja bukuroshe ka pozuar për Instagram. Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, cilësohet si njëra ndër modelet shqiptare më të bukura.

Arbenita e cila është e njohur për bukurinë natyrale, është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe poston imazhe apo video me partnerin e saj teksa janë një ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.

https://www.instagram.com/p/CTUEH-ljEV1/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b8ce4762-1efd-4310-88df-7078662ded16

Modelja e njohur pak minuta më parë mori vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, duke treguar format e saj trupore të pabesueshme me veshjen e shkurtër ngjyrë të bardhë.

 Të ndryshme
Më shumë
Këshilli i Komunës së Kërçovës miratoi vendimin për fillimin e vitit shkollor, mësim me prani fizike 24 shtator 2020
Shkup, gjenden armë dhe lëndë narkotike tek një 24-vjeçar19 shtator 2020
Pesë këshilla për takime dashurie gjatë pandemisë15 shtator 2020

Radio Uskana - LIVE
Katy PerryBon Appétit Lyrics ftMigos