TV LIVE Radio
ShowBiz
3 shtator 2021
Reperi i njohur kanadez Drake lançon albumin më të ri

Reperi me famë botërore Aubrey Drake Graham ose me pseudonimin Drake ka lançuar albumin më të ri të këtij viti dhe titullohet "Certified Lover Boy".

 

Albumi i gjashtë i reperit ka bashkëpunime edhe me reper të tjerë me famë botërore si Lil Baby, Lil Durk, Future, Young Thug, 21 Savage, Lil Wayne etj.

Ky album u lançua nga Drake në Youtube, ja linku - https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_nOXk0Mz_JlhR_iRjEon997Ng9ppWAiWEY/Tv Uskana

Egzon DalipiTë ndryshme
Më shumë
Sot gjashtë viktima dhe 225 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni 2 tetor 2020
Mexhiti: Me tjerë njerëz u mblodhën votat, me tjerë njerëz po bëhet qeverisja10 mars 2021
Ruskovska: Mijallkovi nuk mund ta kalojë kufirin, pasaporta i është marrë23 shkurt 2021

Radio Uskana - LIVE
Ed Sheeran - South of the Border