TV LIVE Radio
Nga Vendi
5 qershor 2020
Moti i ndryshueshëm, temperatura deri në 29 gradë

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira të vogla. Kah fundi i ditës dhe gjatë natës do të ketë reshje shiu, posaçërisht në pjesën perëndimore të vendit. Temperatura minimale do të sillet prej 7 deri në 15, a maksimalja nga 22 deri në 29 gradë.

Në Shkup do të mbaj mot i ngjashëm me temperaturë prej 10 deri më 26 gradë Celsius.Të ndryshme
Më shumë
Takimi Dimitrov-Varhej: Nevojitet sinjal i qartë politik për ardhmërinë evropiane të ballkanit perëndimor16 shtator 2021
Çfarë përmban Traktati i Lozanës dhe si u dëmtuan shqiptarët e Greqisë29 shtator 2020
Michel: 3-4 vaksina kundër Covid-19, të gatshme deri në fundvit28 tetor 2020

Radio Uskana - LIVE
MUMA x ELINEL PER TRADHETINE Official Music Video