TV LIVE Radio
Sport
8 janar 2022
Roma prezanton anglezin Maitland-Niles

Roma ka nënshkruar zyrtarisht me futbollistin anglez, Ainsley Maitland-Niles, që kalon në kryeqytetin italian si huazim nga Arsenali.

Lojtari që luan në të djathtë, si mbrojtës, por edhe si mesfushor, ka kaluar te Roma si huazim pa të drejtë blerje.

Ai u shpreh i lumtur në prezantimin e tij, duke thënë se mezi pret të vazhdojë punën.

 Të ndryshme
Më shumë
Tërmeti dridh Maqedoninë, epiqendra në Greqi 3 mars 2021
Gjatë 24 orëve të fundit 927 kundërvajtje për mosmbajtje të maskave 4 tetor 2020
Tetë viktima dhe 163 raste të reja me Covid-19, shërohen 230 pacientë 8 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
USKANA LAJME 21.01.2022