TV LIVE Radio
ShowBiz
13 janar 2022
Nis numërimi prapa për duetin e Dafina Zeqirit dhe Majk!

Tashmë gjithçka është gati.

Projekti i Dafina Zeqirit dhe Majk është gati për lansim.

“Më fal” titullohet dueti i artistëve, i cili do të lansohet sonte në ora 18:00 në platformën Youtube.

E deri atëherë, shikoni disa sekuenca nga bashkëpunimi i tyre në postimin e mëposhtëm. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

 Të ndryshme
Më shumë
Maqedonia, nikoqire e Evropianit për junior 6 korrik 2020
Tajvani prej 200 ditësh nuk ka regjistruar as edhe një rast lokal të coronavirusit – zyrtarët e vendit zbulojnë sekretin e suksesit30 tetor 2020
Vjedhin para në një xhami në Prishtinë30 korrik 2020

Radio Uskana - LIVE
Rati ft Flori Mani Mani Official Video Prod MB Music - 1080p