TV LIVE Radio
PromoKërçovarja Kalterina Abazi Jusufi mbrojti me sukses disertacionin e doktoraturës20 April 2024
PromoZgjedhjet Presidenciale/ Pendarovski: S’kemi nevojë t’i rinegociojmë marrëveshjet me BE-në dhe fqinjtë!20 April 2024
PromoRrahje ndërmjet dy profesoreshave në një shkollë të mesme në Manastir20 April 2024
PromoAhmeti nga Vrapҫishti: Fronti Europian ka bërë bashkë si asnjëherë më parë popullin20 April 2024
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 12 April 2024Facebook Messenger ka një lajm super, super të mirë
TeknologjiPublikuar më 11 April 2024Musk: IA do ta tejkalojë inteligjencën njerëzore deri në fund të vitit të ardhshëm
TeknologjiPublikuar më 9 April 2024Google nis punën për një filtër të ri kërkimi
TeknologjiPublikuar më 8 April 2024Meta njofton për ndryshimet e reja në Facebook dhe Instagram
TeknologjiPublikuar më 6 April 2024Shkencëtarët dëshiruan të shpallnin një epokë të re – pse e refuzoi një gjë të tillë Organizata Botërore Gjeologjike
TeknologjiPublikuar më 6 April 2024Teknologjia e veshjes: Studiuesit kinezë nisin prodhimin e tekstileve inteligjente
TeknologjiPublikuar më 5 April 2024Google po konsideron tarifimin e rezultateve premium të mundësuara nga Inteligjenca Artificiale
TeknologjiPublikuar më 4 April 2024“Bie” WhatsApp, përdoruesit e aplikacionit nuk arrijnë të dërgojnë apo marrin mesazhe
TeknologjiPublikuar më 3 April 2024Rekordi i ri botëror në prodhimin e pakufizuar të energjisë: 100 milionë gradë arrihet në 48 sekonda
TeknologjiPublikuar më 2 April 2024Mjeti i ri i Inteligjencës Artificiale që thuhet se mund të ndihmojë mjekët të përshkruajnë ilaçet!
< Kthehu
1
Më Shumë >

Radio Uskana - LIVE