TV LIVE Radio
PromoKërçovarja Kalterina Abazi Jusufi mbrojti me sukses disertacionin e doktoraturës20 April 2024
PromoZgjedhjet Presidenciale/ Pendarovski: S’kemi nevojë t’i rinegociojmë marrëveshjet me BE-në dhe fqinjtë!20 April 2024
PromoRrahje ndërmjet dy profesoreshave në një shkollë të mesme në Manastir20 April 2024
PromoAhmeti nga Vrapҫishti: Fronti Europian ka bërë bashkë si asnjëherë më parë popullin20 April 2024
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 20 April 2024Kosovari Valdrin Haliti nderohet nga Apple për identifikimin e gabimeve në serverë
TeknologjiPublikuar më 20 April 2024Meta sjell Llama 3: Çfarë ofron modeli më i ri i inteligjencës artificiale?
TeknologjiPublikuar më 19 April 2024Japonia do të ndërtojë një furgon për udhëtime 30-ditore në Hënë për NASA-n
TeknologjiPublikuar më 19 April 2024TikToku me aplikacion të ri, synon ta konkurrojë Instagramin
TeknologjiPublikuar më 17 April 2024Gjigandi amerikan "Microsoft" investon 1,5 miliardë dollarë në kompaninë e IA G42
TeknologjiPublikuar më 16 April 2024A janë robotët “miqtë apo armiqtë tanë”? Ja çfarë mendojnë njerëzit në disa pjesë të botës
TeknologjiPublikuar më 15 April 2024Sam Altman prezanton ChatGPT Enterprise te kompanitë e tjera të mëdha
TeknologjiPublikuar më 15 April 2024Viber prezanton funksionin e ri me Al
TeknologjiPublikuar më 13 April 2024Fundi i një epoke! Smart nuk do të prodhohet më!
TeknologjiPublikuar më 12 April 2024TikTok me shërbimin e ri kërcënon Instagramin
< Kthehu
1
Më Shumë >

Radio Uskana - LIVE